Chcete už aj vy zažiť atraktívnu tantra masáž?

Máte niekedy tú chuť zažiť niečo úplne nové? Nebáť sa a objaviť nejaký nový pôžitok? Niekto by možno najradšej navštívili nejakú vzdialenú krajinu, iný skúsil nejaký extrémny športový zážitok, no a tí ďalší by zasa napríklad radi objavili masáž, ktorá ich vylieči z telesných a emocionálnych ťažkostí.

  • Avšak nie klasickú masáž, ale takú, čo ešte pre mnohých symbolizuje vzrušujúce tajomstvo a okrem telesnej schránky sa zaoberá našou sexuálnou energiou!

masírovanie, masáž

A práve o tom je tantrická masáž

Inak známa aj ako senzuálna, pretože špecifickou stránkou tantrickej masáže sú práve vzrušujúce senzuálne dotyky po celom tele, ktoré ale prinášajú príjemné uvoľnenie. Ako bolo spomenuté, venujú sa celému telu a nevynechávajú pri tom ani mužské a ženské intímne partie. Tam sú totiž dotyky najintenzívnejšie.

Nechýba ani nahota a v niektorých prípadoch masérka miesto rúk môže používať aj svoje telo. Telo, ktorým sa trie o telo zákazníka, kedy vravíme o body senzuálnej masáži, čo je ale vhodnejšia pre tých skúsenejších. Pre laika totiž môže byť až príliš intenzívna, vtedy je najlepšie začať klasikou, čiže vybrať si z ponuky „classic tantra“ a pekne od začiatku sa zoznámiť s tým, aké účinky prináša. Pri klasickej sa používajú len ruky, no dotyky vedia byť aj v tomto prípade senzuálne a dostatočne intenzívne.

sexi mladá žena

Ponuku pre tých skúsenejších, čo hľadajú niečo viac, ale aj pre začiatočníkov, čo sa chcú s týmto druhom masáže zoznámiť, vo svojom „menu“ zahŕňa tantra massage bratislava Bratislavatantra.sk. Teda špeciálny tantra salón v našom hlavnom meste, ktorý sa zaoberá poskytovaním kvalitnej tantrickej a senzuálnej masáže (na viacero spôsobov).

  • Výhodou návštevy salóna sú súkromné priestory, ideálne prispôsobené na odpočinok a relax, k čomu pochopiteľne nechýbajú ani zručné masérky, čo prešli potrebným kurzom.