Dobre chránený obsah jedine v plastových vreckách

Balenie tovaru určených nielen na odosielanie poštou, ale aj na prenášanie pri nákupoch či uskladňovanie v domácnosti si vyžaduje použitie takých obalov, aby vydržali dlhú cestu poštou, ale aj uloženie v domácom prostredí. Medzi také patria napríklad sypké materiály ako sú bylinky či čaje, súčiastky menších rozmerov, ktoré by sa inak ľahko zapotrošili a podobne. Na tieto účely sa výborne hodia rýchlo uzatvárateľné plastové vrecká, v ktorých je obsah dostatočne dobre chránený pred vysypaním, poškodením vplyvom poveternostných podmienok alebo mechanickým poškodením.

obálky 3

Plastové zip vrecúška sú veľmi všestranné, čo ocenia hlavne predajcovia, ktorí sú nútení často posielať svoj tovar do mnohých častí sveta, ale aj na domáci trh. Ide napríklad o knihy, tlačoviny, textil menších rozmerov či kozmetiku alebo bižutériu. Všetky plastove obalky tieto produkty len jednoducho uložia do uzatvárateľných, vzduchotesných a vodeodolných plastových vreciek so systémom zip uzatvárania, kde sú chránené pred mechanickým poškodením či vodou a nečistotami, s ktorými prichádzajú do styku počas dlhej cesty, kým doputujú k adresátovi. Balenie do nich je veľmi jednoduché, žiadne zložité postupy a či procesy, kým sa dopracujete k pekne, ale hlavne kvalitne zabalenému balíku. Jeden pohyb posuvným jazdcom a je to.

pošta, zásielka, list

Na výber sú vrecúška s posuvným jazdcom bez dierky alebo s dierkou. Tie veľmi často využívajú predajcovia pri vystavovaní svojho tovaru na predajniach, pretože sa dajú zavesiť na viditeľné miesto a zákazníci tak majú prehľad v tom, čo je v ponuke. Rozmery vreciek sú od 40x60mm až do 350x450mm, priesvitné alebo bublinkové vrecko s posuvným jazdcom z holografickou potlačou v rozmeroch 230x305mm či 400x300m, vyberať si treba podľa potreby a veľkosti obsahu, ktorý doň plánujete vložiť. Balené sú v množstvách po 100 kusov aj viac, čo ocenia tí, čo pravidelne posielajú väčšie množstvá zásielok, a aj finančne sú viackusové balenia výhodnejšie.