LED svetlá – technológia budúcnosti.

Prečo uprednostniť LED svetlá pred svetlami obyčajnými? Prečo investovať viac do LED žiaroviek, trubíc alebo reflektorov? Odpoveď je jasná. Pretože vlastnosti LED svetiel ich predurčujú k tomu, aby touto dobrou investíciou boli. Začnime napríklad úspornosťou. Vedeli ste, že LED svetlá ušetria oveľa viac elektrickej energie ako klasické osvetlenie? Vďaka tomu sa LED svetlá stávajú aj symbolom ekologickosti. Ďalšou výhodou je ich dlhá životnosť. LED svetla sa vám len tak ľahko nevypália ako obyčajná žiarovka. Nemusíte preto kupovať stále nové a nové svetlá. Poteší to nielen váš rozpočet, ale aj životné prostredie, keďže odpadu bude tým pádom oveľa menej. LED svetlá sú zvyčajne odolnejšie voči mechanickému poškodeniu, neobsahujú tiež ťažké kovy. Ďalšie plus v oblasti starostlivosti o životné prostredie.

LED

LED svetlá majú v porovnaní s klasikou rovnakú, niekedy aj vyššiu svietivosť. A tých produktov, ktoré využívajú LED svetlá, je naozaj široká škála. LED svetlá sme tradične mohli spozorovať ako súčasť svetiel automobilov. Taktiež v reklamných pútačoch, svetelnej signalizácií. Postupne však čoraz viac a viac presúvali svoje pole pôsobnosti aj do našich domácností.

LED2

LED svetlá vo forme LED pásikov sú skutočne kreatívnym doplnkom. Skúste napríklad takýmto štýlom podsvietiť vašu kuchynskú linku, stolík, olemovať schody. LED pásiky sú veľmi variabilné. LED svetlá majú od nudnosti na míle ďaleko. Oživte váš priestor LED svetlami rôznych farieb. Vyberte si také, ktoré dokážu meniť farby, intenzitu a farebné prechody podľa vášho želania. LED svetlá nepohrdnú interiérom a ani exteriérom. Nakúpte výhodne LED svetlá rôzneho druhu v e-shope LEDprodukt s.r.o. Stavte na kvalitu, ktorá stojí za to a odmení vás tiež svojou dlhovekosťou, či variabilitou. Keď LED svetlá, tak jedine z e-shopu LEDprodukt s.r.o.