Zmyselná masáž

Posted on

Pokiaľ ste pôžitkár čo sa svojho tela týka, dozaista ste už počuli o tantrických masážach. Tie nielenže nabudzujú telo, ale predovšetkým zanechávajú stopu na duši a psychike človeka vďaka nezabudnuteľným zážitkom, ktoré nemáte možnosť zažiť v každodennom živote. Pokiaľ teda poznáte typ tantrických masáží a celkovo masáží erotického nádychu, dozaista vám pojem nuru masáž není cudzí a neznámy. Rovnako ako pri všetkých tantrických masážach, i nuru masáž je špeciálny druh masáže na relaxáciu celého fyzického a prebudenie a zjednotenie astrologického tela a všetkých čakier.

žena

Nuru masáž môžeme popísať samými superlatívmi, čo nie je pri erotických masážach ničím neobvyklým. Jedná sa o druh sexuálnej masáže, ako už bolo spomínané. Samotné tantrické masáže pochádzajú z Indie, avšak nuru masáž má svoj pôvod v Japonsku a Kawasaki. Doslovne možno preložiť pojem,,nuru´´ ako klzký, pretože správna nuru masáž sa nezaobíde bez špeciálne pripraveného gélu z morských rias, známeho ako nuru gél. Okrem nuru gélu sa môže využívať i mlieko alebo olej. Počas nuru masáže sa telo masérky – odovzdávateľa energie, môže vďaka klzkej konzistencii gélu hladko a bezproblémovo kĺzať po tele klienta – prijímateľa energie.

žena

Nuru masáž je typ masáže, pri ktorej sa uplatňuje technika telo na telo a zväčša sa jedná o jednosmernú masáž, teda klient sa to masáže nijako nezapája a je len pasívnym príjemcom. Vzhľadom na sexuálnu a veľmi intímnu podstatu erotických senzuálnych masáží veľmi veľa ľudí pochybuje o legálnosti masáží tohto typu a hlavne z toho dôvodu sú tieto masáže spoločnosťou odsudzované. Celá procedúra je však plne legálna, pretože nezahŕňa sex za peniaze tak, ako by sa na prvý pohľad možno mohlo javiť. Tantrické masáže sú síce erotické, avšak k pohlavnému styku medzi masérkou a klientom nedochádza.