Mate Alpha novinka na trhu


>         Na trh prichádza  množstvo smartphonou a niektoré už veľmi dobre poznáme. Pridá sa k nim aj táto novinka ktorá ponúka 6 palcový FullHD displej a ochranným sklom gorila Glass 4, ostrým displejom a o celkový dojem sa postará zaoblenie displeja , a bez rámikovosť na troch stranách. Na prednej strane pod displejom nájdeme aj čítačku odtlačkov ktorá je presná a veľmi návyková.
 
mobilní telefony

O cely chod sa postará osem jadrový procesor Helio P25 , s taktom 2.4 GHz a o grafickú stránku sa postará procesor ARM Mali-T880 MP2. Maze Alpha nám ponúkne 4 GB pamäte RAM a vnútornú pamäť 64 GB s reálne dostupnou 56 GB, ktorá postačí na všetky aplikácie a hry ktoré potrebujete.
 
Chcete mať silnú batériu ? Ak áno tak tento smartphon má kapacitu batérie 4000 mAh, teda výdrž na dva až tri dni bez nabíjania. A ak vám dôjde šťava môžete si ho dobiť pomocou rýchlo nabíjania cez  novú technológiu USB-C konektora

grafika
 
>         Fotoaparát dostáva zadnú duálny kameru z 13-timi megapixelmi , a clonou f/2.2. predná kamera má 5 Mpx a snímač svetelnosti , a je vhodnejšia pre nadšencov selfie alebo video hovory.  Smartphon pobeží na operačnom systéme Android 7.1 Nougat. O rýchle pripojenie sa postará LTL sieť, o prenos súborov  a sa postará  technológia  bluethood a taktiež to bude hybridný  dual sim čiže sa môžete rozhodnúť či použijete dve simky alebo len jednu a pamäťovú kartu SD. Na. našom  ,trhu ho  nenájdeme ale ak by ste ho chceli  môžete si ho objednať z cenovkou okolo 160 eur. No ak príde na náš trh cena môže byť reálne aj iná .

telefony
 
Jedná sa teda o špičkový smartphon strednej triedy  ktorý  ponúkne výkonu pamäť RAM , dobrú vnútornú pamäť a batériu ktorá má výdrž dva až tri dni. Či bude tento smartphon na trhu úspešný sa dozvieme až pri príchode do našich predajní. Zatiaľ však hovoríme o smartphone strednej triedy za celkom prijateľnú cenu.