Sklenené balkónové zábradlie

Snažíte sa o to, aby váš balkón bol dostatočne funkčne využitý, aby bol miestom, kde si môžete v pokoji vypiť rannú alebo poobedňajšiu kávu, zatriediť si vaše myšlienky a príjemne si oddýchnuť, aby ste mohli pracovať a plniť svoje bežné denné povinnosti. Nabrať potrebnú dávku energie a ísť o kúsok vpred vo vykonávaní vašej činnosti. Nie je balkón ako balkón a dokonca aj typické mestské balkóny prechádzajú určitými premenami a menia sa na miesto oddychu. Pomôže vám k tomu oživenie tohto miesta zeleňou, stolík, stolička, kde sa môžete zložiť, doplnky. Ak nedisponujete dostatočne veľkou rozlohou balkóna, môžete si vystačiť s vankúšmi, ktoré sú určené na sedenie.

sklenené zábradlie na balkón č.1

Sklenené zábradlie na balkón pôsobí trendovo a štýlovo. Sklo je niekoľko vrstvové, vyznačuje sa pevnosťou a nerozbitnosťou, takže sa nemusíte obávať jeho zničenia, rozbitia a následného zranenia. Navyše je odolné pred pôsobením vonkajších vplyvov, takže sa vyznačuje dlhou životnosťou. Umožňuje prieniku svetla do obytného priestoru, ktorý tak pôsobí priestrannejšie a vzdušnejšie. Sklo si môžete vybrať kalné, nepriehľadné a takýmto spôsobom si zaistiť potrebné súkromie na vašom balkóne. Škála možností je pomerne rozsiahla. V ponuke nájdete aj farebné sklo, ktoré je určené na vytvorenie skleneného zábradlia. Môžete ho kombinovať v rôznych farbách a takýmto spôsobom vytvoriť netradičný dizajn, ktorý vytvorí špecifické pôsobenie balkóna do okolia.

sklenené zábradlie na balkón č.2

Po zadaní vašej objednávky a prekonzultovaní si vašich osobitých požiadaviek, vám sklenené zábradlie namontujeme. Montáž prebieha do líšt, bodov alebo do stĺpov, vyžaduje si odbornú prácu našich pracovníkov, ktorí majú dlhoročnú potrebnú prax v danej oblasti. Údržba skleneného zábradlia nie je náročná, stačí použiť klasické čistiace prostriedky určené na čistenie skla. Sklenené zábradlie na balkón sa dá inštalovať do rôznych typov obydlí, kde krásne vynikne. Ponúkame aj možnosť výroby skleneného zábradlia na balkón na mieru.