Presťahuje sa v Košiciach lacno a pohodlne!

Sťahujete sa do lepšieho, väčšieho, či bližšieho? Skvelá správa!

Pomôžeme vám vyriešiť problém, ako to urobiť čo najjednoduchšie a bez veľkých strát vašich síl a času.

  1. Koľko vecí máte?

Niekto býva možno v prenájme a stačí mu pár krabíc, niekto má však aj veľké veci, zariadenia a podobne. Kým začneme musíme si pozrieť, koľko máme vecí a čo všetko budeme musieť sťahovať. Aj to je faktor, ktorý nám potom určí, akú presne službu si máme objednať. Ak ste v podnájme a máte iba oblečenie a pár osobných vecí, stačí vám zakúpiť si pár sťahovacích krabíc a objednať od sťahovacej firmy iba dopravu na presun, postačí samosťahovanie.

rodina so sťahovacími krabicami

  1. Máte nábytok?

Pokiaľ však máte byt zariadený, máte teda aj nábytok a elektroniku, určite vám odporúčame najať si sťahovaciu firmu. Presťahuje vás profesionálne, nábytok pekne zaistí, prípadne zabalí, presunie na adresu, kam idete bývať a nábytok vám aj vynesie a umiestni na novom mieste.

  1. Koľko izieb máte?

Pri určovaní času a ceny za sťahovanie je dôležité aj to koľko izieb sťahujete, teda koľko asi vecí naozaj máte. Veľké byty ukrývajú veľa vecí, menšie byty zase menej, takže podľa toho vám sťahovacia firma bude vedieť povedať aj predbežnú cenu.

sťahovací pracovník

  1. Stahovanie kosice cennik

Ak sa sťahujete v Košiciach, cenník sťahovania nájdete na webe firmy Sťahovanie Bonus. Napríklad 1-2 izbový byt vám presťahujú 2 sťahovací pracovníci za 38€ za hodinu. Počítajte, že im to potrvá tak 2-4 hodiny minimálne, závisí, ako sú veci pripravené a koľko ich je. Na 3-4 izbové byty chodia 3 pracovníci a suma je tým pádom o niečo vyššia, a to 48€ za hodinu práce. Samozrejme aj tu bude práce na niekoľko hodín sťahovania z miesta na miesto.

Pri sťahovaní je dôležitá spoľahlivá firma, ktorá vám ponúkne kvalitné služby za seriózne ceny. Obráťte sa preto v Košiciach na Sťahovanie Bonus, iste vám radi pomôžu.