Informácie o plastových paletách

O čo vlastne ide, keď sa povie pojem plastové palety. Z názvu vyplýva, že ide o výrobok, ktorý je vyrobený z plastu, v tomto prípade z recyklovateľného plastu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a vôbec o výrobky pod záštitou známej značky. Značky, ktorá sa vyznačuje kvalitou a renomovanými postupmi pri samotnej výrobe jednotlivých produktov. Postupmi, ktoré sú certifikované s použitím moderných technológií.

praktická plastová paleta

Na čo sa používajú plastové palety? Umožňujú prepravovanie prepraviek z miesta na miesto a využitie majú predovšetkým na skladoch v rôznych druhoch priemyslu. Prepravky, ktoré do seba zapadajú a dajú sa naložiť na seba do určitých výšok, môžete následne premiestniť do regálov alebo častí skladov pomocou plastových paliet. Plastové palety sa dajú uchopiť a uchytiť na vysokozdvižný vozík a následne bezpečne a plynulo presunúť na požadované miesto. V priemyselných odvetviach, či už ide o potravinárstvo, farmaceutický priemysel, strojárstvo a podobne, si nájdu svoje významné uplatnenie.

Plastové palety predstavujú výbornú pomôcku, bez ktorej by to jednoducho nešlo. Nájdete ich v univerzálnych rozmeroch a farbách. Ich čistenie je nenáročné, stačí ich umyť teplou vodou a sú opäť pripravené na ďalšie použitie. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a v porovnaní s drevenými paletami sa vyznačujú určitými výhodami v oblasti údržby a uchovania.

plastové palety - objednajte ešte dnes

Plastové palety sa vyznačujú vysokou nosnosťou, takže ich môžete dostatočne zaťažiť a na jeden krát premiestniť množstvo krabíc, kartónov, prepraviek, čo by vám pri manuálnom spôsobe premiestňovania zabralo množstvo energie a času. Uľahčite si prácu aj pomocou týchto šikovných pomôcok, ako sa len dá a pracujte v danej oblasti s ľahkosťou a radosťou., bez zbytočného namáhania chrbta, čo určite oceníte, hlavne pri opakovaných činnostiach.

Plastové palety sú vďaka otvorom na stranách prispôsobené na manipuláciu, zdvíhanie, premiestňovanie. Sú bezpečné, môžu sa vyznačovať aj protišmykovým povrchom, nemajú ostré hrany a sú odolné pred účinkom chemikálií.