Jar v dome či byte


Preč so starým rokom , privytajme nový . V tomto duchu môžeme zmeniť aj svoje bývanie ktoré môžeme preniesť do jarnej rovnovahy a zmeniť bývanie na nové . Jarné farby a nový interiér zmení váš domov na nepoznanie.

pozadí
 
Farby ktoré definujú jar
 
Zmenit farbu interiéru môžete prakticky kedykoľvek. Ale môžete ju zmeniť aj podľa ročného obdobia. Jarné farby nám prinesiu svetlosť a voľnosťa útulnosť  do každej domácnosti. Medzi jarné farby sa určite riadi Zelená , Žltá a modrá farba , či farby kvetín napríklad Červená či ružová.
 
●       Žltá farba prináša do interiéru svetlosť a celkovú zladenie do celého interiéru. Dodáva energiu a radosť v živote. Dokonale zladenie prináša taktiež aj dobre cítenie sa  vo vašom domove.

●       Zelenáje farba zelené. Je svetlá a dokonale zladujúca farba ktorá ožíva interiér a dodáva radosti v každej miestnosti.

●       Modrá farba je farba ktorá sa viac hodí do izieb. . Poznáme viac odtieňov  tejto farby ale najviac sa preferuje slabo modrá ktorá dodáva taktiež dobrú svetlosť v interieri a dokáže sa zladiť zo všetkým ,čo sa vo vašom interiéri nachádzaalebo silno modrá ktorá sa nájme preferuje v zimnom období .

●       Rastline farby teda červená a ružová sú farby ktoré zdefinuju exteriér do jedného celku a vytvára pokojný a harmonický dojem ktorý Vás očarí. Dokonale zladenie je  jednoduché a veľmi praktické , jedna farba dokáže vytvoriť efektku  dokonalosti.

zelená

Ak chcete zmeniť svoje bývanie na ešte peknejšie a utulnejšie prostredie môžete sa pohrať s dokoraciamia celkovými farbami ktoré v interiéri máte . Môžetepoužiť rôzne okrasné rastliny napríklad ruže , tulipány alebo umelé kvetiny ktoré pekne skrášliť Váš domov na jarné bývanie v novom šate. Taktiež môžete použiť rôzne dekorácie na spestrenie domácnosti či už jarné voňavé spreje a zvlhčovače vzduchu , či  okrasné deklarácie ktoré spríjemnia Váš domov.