Lacné platené sexuálne služby.

Sexuálne platené služby boli už od nepamäti rozšírené po celom svete. Dôvod je úplne jednoduchý. Každý muž od istého veku musí pravidelne alebo nepravidelne ventilovať svoju nahromadenú sexuálnu energiu, no nie každý má na to aj stálu partnerku. Takýto muži sú buď hanbliví, takže majú problém s nadviazaním vážnejšieho vzťahu. Iná skupina mužov je pracovne tak zaneprázdnená a vyťažená, že im na nejakú stálu priateľku neostáva vôbec čas. Veľkú skupinu mužov tvoria rozvedení muži, niektorým iba vyhovuje žiť osamelo. No a nakoniec existuje skupina mužov, ktorí veľmi presvedčivo tvrdia, že sexuálne služby za finančnú odmenu ich nestoja takmer žiadne peniaze.

žena na posteli

Na prvé počutie vyznieva takéto tvrdenie ako úplný nezmysel, no títo muži to veľmi svojsky vysvetľujú. Ako tvrdia, stála partnerka by ich vyšla mnohonásobne drahšie ako suma, ktorú dávajú za platené sexuálne služby. Takéto tvrdenie pôsobí veľmi chladne, no títo muži majú v podstate pravdu. Lebo ak niekto prepočítava všetko na peniaze, tak sex za finančnú odmenu je naozaj lacnejší ako stála partnerka. Do „nákladov“ za stálu partnerku môžeme započítať výdavky za rôzne darčeky, spoločné výlety, večere, spoločenské podujatia, kiná alebo kvety. A tých výdavkov je ešte oveľa viac. Ak by sme to všetko spočítali, tak to bude naozaj výrazne drahšie ako náklady na nejakú profesionálku.

dievča v sprche

A to ešte nie je všetko. Ak taký muž má chuť na sex, tak si zaplatí a kedykoľvek môže prežiť chvíle, po ktorých túži. A platená slečna mu splní všetky jeho priania, čo pri stálej partnerke je dosť zriedkavý jav. No a priateľka má ešte často migrénu, nemá náladu, je unavená alebo chce ísť spať. Takže tých mínusov je naozaj viac než dosť. A dnes už kvalitná ponuka sex privátov určite dáva za pravdu tejto skupine mužov. Ak ste napríklad zo Senca, sex privát Senec vám ponúka dievčatá z vášho okolia. A môžete si naozaj vyberať z mladých krásnych dievčat, ktoré ste možno práve dnes míňali v potravinách a pokukovali ste po nich očkom.