Máte svoj obľúbený materiál?

Všetko je o materiáloch, už vám to niekto povedal? Nech robíte čokoľvek, verte tomu, že práve materiály sú to, na čom naozaj záleží. Ja som si vždy myslela, že je to hlúposť, ale v konečnom dôsledku som prišla na to, že práve materiály sú to, na čo musíte myslieť, keď zariaďujete svoj domov. Práve zariaďovanie vášho domova záleží hlavne od toho, aké materiály tam máte. Takto vytvoríte poriadnu atmosféru, nech sa deje čokoľvek. A to je vám asi už dávno jasné, že ak na niečom naozaj záleží, tak je to presne atmosféra. Bez nej by ste asi nedali vôbec nič. Asi by ste si nikdy nemysleli, že práve taká obyčajná vec, ako je materiál dokáže vyvolať nejakú atmosféru.

konec zábradlí

Potrebujete pokoj? My taktiež a myslím si, že každá rodina pokoj naozaj potrebuje.

Harmónia je to, na čom mi záležalo a bolo mi jasné, že práve materiály sú to, čím sa to dá naozaj dokonale vykresliť. Je veľmi jednoduché nájsť si ten pravý, ten naozajstný, musí vám dokonale sedieť. A asi je jasné, že každému vyhovuje niečo iné. A práve my, ženy, sme špecifické tým, že máme svoje obľúbené materiály, ktoré milujeme. Každá z nás je totálne iná a verte tomu, že keby ste sa stretli naozaj z hociktorou ženou, každá by vám povedala iný materiál, ktorý má naozaj rada.

paluba

A ktorý je ten váš obľúbený?

Ak patríte k hybridom, ako som napríklad ja, asi to máte v živote naozaj veľmi ťažké. Je zaujímavé, že práve ja, ktorá som naozaj dokonale vyberavá, si neviem vybrať, z čoho by som mala primárne zariadiť svoj vlastný byt. Sama som nevedela či chcem sklo, nerez, alebo drevo. Je normálne, že som si nevedela vybrať? Nakoniec mi môj muž doniesol domov nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/a v podstate rozhodol totálne za mňa, pretože som takto musela zariadiť všetko podľa nereze. Nič viac mi k životu nebolo treba. Veď ženy sú predsa od prírody nerozhodné, no nie?