Nové výrobky z oblasti softvéru


Pod názvom výrobky môžme chápať hocičo, čo sa proste vyrobí. Ja ale nechcem písať len tak o hocičom. Spomeniem výrobky, ktoré by mohli zaujať a byť užitočné, alebo zábavné.

CyberLink AudioDirector 6– Jedná sa o nový softvér, ktorý nám pomôže pri práci a úprave s audio súbormi.  Umožní nám editovať zvukové stopy. Program podporuje všetky bežné audio formáty a okrem toho nám poskytuje formát pre nahrané zvukové stopy. Ak program spustíme, na ploche sa nám objaví časová os, na ktorej môžme stopu rôznymi spôsobmi prerábať. Čiže osekávať a pridávať rôzne efekty.

počítač

Ashampoo Zip 2017– Ako názov napovedá, opäť sa jedná o nový softvér. Poskytuje nám neobmedzenú manipuláciu s archívmi typu zip. Avšak okrem formátu zip máme možnosť manipulovať so vštekými známymi formátmi archivovania súborov.

Kaspersky Internet Seccurity Multi Device 2017– Firma Kaspersky sa poslednou dobou stáva medzi uživateľmi a výrobcami softvéru známym pojmom. Áno, jedná sa o antvírus, ktorý využíva prémiové služby na ochranu nášho zariadenia. Dokonca nám poskytuje službu ako Safe Money, či Protect Keyboard, ktoré nás chránia pri narábaní s našim bankovým účtom cez internet. Kaspersky proste ide s dobou.

zdroj

Zoner Photo Studio X-Tak tento softvér dokáže vykúzliť z obyčajnej fotky zázkrak. Pri editovaní fotiek sa nám naskytne neuveriteľné, avšak prehľadné množstvo funkcií na ich úpravu. Skvelou vychytávkou je taktiež organizácia uložených fotiek. Následne stačí kliknutúť na search a zadáme pár písmen z názvu chcenej fotky. A máme ju okamžite nájdenú. Program taktiež dáva možnosť zdielať naše prepracované fotky na sociálnych sieťach. Na smartfón a tablet síce takéto aplikácie existujú, no toto je softvér pre PC a vieme, že to je koľkokrát nenahraditeľné. Už len z dôvodu nástrojov a funkcií.
Záleží už len nás, či tomuto novému softvéru dáme príležitosť. Ale skúsiť sa to určite môžme.