Sledovanie TV novým spôsobom


Ako som už vyššie spomínal. Zažili sme dobu satelitných prijímačov, neskôr digitálnych. V oboch prípadoch sme potrebovali nainštalovať anténu. Doba pokročila a prjímali sme signál pomocu pevnej linky, routeru a spetoboxu. Dnes nastúpila takzvaná internetová televíza.

sledování

•         Internetová televízia má veľa výhod. Ako prvú spomeniem následujúcu- Nie ste odkázaný na daný čas, kedy Vami obľúbený program začína. Túto možnosť ocenia ľudia, ktorí sú večne v práci, alebo majú veľa záujmov. Chcený program si pozriete kedy uznáte za vhodné Vy. Umožňujú nám to funkcie ako nahrávanie programu a pretáčanie z archívu.

•         Za zmienku určite stojí možnosť sledovať programy v HD kvalite.
Viem. Sledovanie internetovej TV už nie je zrovna novinka. Stalo sa to bežnou vecou v každej domácnosti. Spoločnosti nám poskytnú zmluvu, pomocou ktorej máme internet spolu s TV kanálmi lacnejšie. Avšak, čo som Vám chcel v skutočnosti v tomto článku predstaviť je internetová televízia s pravdivým názvom Lepší TV.

tv

•         Lepší TV nám poskytuje skvelé možnosti sledovania. V cene pohto produktu je automaticky zahrnutá videotéka, ako aj prémiové kanály. Videotéka pod názvom Nejlepší z TV nám poskytuje prehľadný výber najpopulárnejších programov, ktoré boli na výber. Čiže sa nám zobrazí výber, pozostávajúci z viac ako 400 populárnych filmov. Stačí si len vybrať a okamžite máme možnosť sledovať obľúbený film.

•         Ja osobne na mojej TV mám možnosť vybrať si iba z týždňového archívu. Lepší TV nám poskytuje 30 dňový archív.

•         Za skvelú vec považujem, že septobox využíva operačný systém Android. Tento systém nám teda zároveň umožňuje navštíviť Google Play a sťahovať aplikácie.

film

V podstate sa jedná o internetovú TV na štýl septoboxu a internetového pripojenia. Novinkou však môžme nazvať, že Lepší TV využíva operačný systém Android. Skvelou vecou je výber populárnych TV filmov a zároveň možnosť sledovať programy z 30 dňového archívu.