Štýlové posuvné dvere zo skla s maximálnou funkčnosřou

Uplatnenie skla je rozmanité, všimnete si ho nielen vo forme dekoratívnych predmetov, súčastí šperkov, ale aj ako dizajnový prvok v interiéri alebo exteriéri. Moderná architektúra dáva prednosť napríklad skleneným zábradliam, skleneným zástenám v kuchyni a v kúpeľni a samozrejme aj skleneným posuvným dverám.

posuvné dvere zo skla

Sú nadčasové, elegantné, vytvárajú v priestore pocit čistoty, svetla a dostatočného jasu a vyznačujú sa maximálnou funkčnosťou. Ponuka sklenené dvere posuvné je inšpiráciou, nájdete v nej vhodné typy posuvných dverí pre každý interiér, prípadne pre akýkoľvek typ prechodu do exteriéru. Posuvné dvere sú vo všeobecnosti veľmi funkčným prvkom v interiéri, v malých priestoroch šetria miesto, veľké priestory účelne rozdelia na menšie celky, vždy s dostatkom svetla, jasu a súkromia. Ponúkané posuvné dvere zo skla sú bezpečné, kvalitné a funkčné, ich spôsob údržby je nenáročný, manipulácia je vďaka unikátnemu patentu jednoduchá a spoľahlivá a ich technológia výroby je certifikovaná.

Pri ich výrobe sa používa špeciálne bezpečnostné sklo s úpravou proti rozbitiu, ktoré má primeranú hrúbku, vďaka ktorej sú dvere stabilné, ale zároveň aj dostatočne ľahké na manipuláciu.Špeciálny posuvný systém s patentovaným koľajnicovým posunom zabezpečuje ich pohodlné otváranie a zatváranie a to aj v prípade viackrídlových posuvných dverí. Súčasťou celého mechanizmu je dojazdová podložka, ktorá slúži na dokonalé zatvorenie dverí, ale najmä na to, aby bol posun dverí tichý a nehlučný.

dvere zo skla

Dvere majú funkciu uzatvorenia priestoru a vytvorenia intimity. Také sú aj ponúkané sklenené dvere u ktorých vďaka širokým možnostiam povrchovej úpravy získate priestor vhodný pre domácnosť a rovnako aj pre kanceláriu, administratívny priestor alebo aj pre oddychovú zónu. Výber fólii je rozmanitý, takisto aj výber motívov vytvorených pieskovaním je takmer bez obmedzenia. Na ponúkanej webovej stránke určite nájdete tipy a možnosti riešenia Vášho interiéru.