Bezdrôtový vysávač do Vášho bytu

Výhody bezdrôtového vysávača

1. Mobilita
Žiadne káble a ľahkosť pohybu s týmto elektrospotrebičom sú kľúčové výhody bezdrôtových vysávačov. Vďaka ním získali dôveru gazdín po celom svete. Súhlasíte, že je ľahšie pri núdze zobrať elektrospotrebič a upratať a neodvíjať káble, hadicu a neťahajúc za sebou objemnú jednotku.

vysavač

2. Dostatočne vysoký výkon
Existuje chybná mienka, že bezdrôtové vysávače sú len pre rýchle malé upratovanie a pre plnohodnotné upratovanie nemajú až taký dobrý výkon. Len moderné modely často majú buď taký istý alebo aj väčší výkon. Ony bez problémov pomôžu pri omrvinkách a malom odpade, srsti zvierat a iných domácich drobnostiach.

3. Univerzálnosť
Väčšia bezdrôtových vysávačov majú v balení rôzne rukoväte a niektoré z nich sa ešte transformujú do maximálne kompaktného a portatívneho modelu. Toto robí spotrebič skoro univerzálnym pomocníkom v upratovaní.

4. Dlho funguje bez nabíjania
Prvé modely bezdrôtových vysávačov, ktoré sa objavili na trhu sa nemohli pochváliť dlhou dobou práce od baterky a kvôli tomu zasiali pochybnosti obyvateľov, či je účelnou kúpa takého elektrospotrebiča. Od toho času uplynulo nemalo a špičkoví výrobcovia ponúkajú stále lepšie spotrebiče. Bezdrôtové vysávače posledných modelov zabezpečujú dosť dlhú dobu roboty bez nabíjania. Isté modely dokážu odrobiť až do 75 minút.

vysavače

5. Kompaktné ukladanie
Na ukladanie bezdrôtového vysávača nepotrebujete veľa miesta. Kompaktnú jednotku dokážete odložiť doslova v akomkoľvek rohu bytu, hospodárskej skrinke, za závesom atď. Niektoré modely majú v balení špeciálne držiaky, ktoré uľahčujú ukladanie spotrebiča.
Takže nech sa rozhodnete akokoľvek, určite je to viac prínosom  do domácnosti. Vyberajte ale pozorne a vyberte si len kvalitné modely, žiadne čínske napodobneniny. Taktiež si prečítajte aj nevýhody, ktorých je ale oveľa menej.