Efektívne dvere zo skla

Milovníci a obdivovatelia praktických a moderných prvkov v interiéri si môžu dopriať jedinečný doplnok vo svojej domácnosti, a tým sú posuvné sklenené dvere. Nie je to len ozdobný prvok, práve naopak, posuvné dvere patria k veľmi praktickému spôsobu uzatvárania miestností, hlavne tmavých a menších priestorov, ktorým nevezmú súkromie, ale ich presvetlia a opticky zväčšia.

vitrína

Variabilita a praktickosť
Veľkým plusom je tiché zatváranie, čím nenarušíte komfort pri bývaní ani svoj ani nikoho z členov spoločnej domácnosti. Interiérové prvky, vyrobené zo skla v kombinácii s kovom, dávajú zariadeniu znak istej elegancie a luxusu. Okrem presvetlenia malých priestorov vás poteší aj jednoduché ovládanie praktického mechanizmu a variabilita dverí.

Rôzne možnosti osadenia
Výber je rozmanitý a dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Podľa potreby máte k dispozícii dvere jednokrídlové alebo dvojkrídlové s množstvom spôsobov posunu, no medzi najčastejšie patrí osadenie priamo do stavebného púzdra alebo do koľajnice v podhľade, ktoré zvyknú byť z nerezu. Kotviť ich môžete viacerými spôsobmi, a to buď na stenu, do stropu alebo priamo na sklo. Tento typ dverí je naozaj skvelý výber pre vyriešenie problému malých priestorov.

paravan

Osvieženie každého priestoru
Veľkej obľube sa tieto dvere tešia hlavne z dôvodu ich praktickosti, malej náročnosti na priestor, takže sú vítané v akomkoľvek veľkom či malom interiéri. Okrem týchto vlastností sú elegantným doplnkom, vzbudzujú dojem luxusu a osviežia priestor. Doma, v kancelárii alebo kdekoľvek potrebujete, si prostredníctvom nich dokážete vytvoriť pohodlie, pretože sú tiché pri otváraní a aj pri zatváraní, dizajn, farbu a celkové prevedenie si bez problémov prispôsobíte svojim požiadavkám pri rekonštrukcii alebo výstavbe nových priestorov v modernom duchu.