Erotické masáže

Žijeme v dobe, kde je stále viac a viac ľudí slobodných, nezadaných a samotárskych. Dôvody pre tento stav môžu byť rôzne, niekedy ide o dobrovoľnú partnerskú slobodu, no v mnohých prípadoch sa ľudia v tejto situácii ocitli nechcene. Ak sa však nad tým trošku zamyslíme, čo môže slobodným najviac chýbať? Okrem každodenných zážitkov je to rozhodne dotyk, sex, erotika a veci s tým spojené. Na všetky problémy však existuje niekoľko riešení a my vám predstavíme to najlepšie, ako sa eroticky vyjašiť aj bez dlhodobého partnera a mimo rôznych sexuálnych privátov.

Haven-Wellness-Center-featured

Ide o tradičnú tantrickú masáž, alebo inak povedané erotic massage. Ľudia ju milujú už od dávnych čias, no postupom času sa tento typ masáže natoľko zdokonalil, že dnes už existujú mnohé tantrické salóny, kde pracujú špičkové skúsené masérky. Aby ste lepšie pochopili, čo všetko sa na takejto masáži vykonáva a premysleli si, či je pre vás vhodná, čítajte ďalej. Celý proces sa začína takzvaným Namasté rituálom, ktorý má zaistiť pokojnú náladu a uvoľnenie sa. Následne vám masérka začne ako pri klasickej masáži uvoľňovať krk, hlavu, ruky, trup a nohy. Po tejto stimulácii prichádza na rad to, čo rozlišuje tantrickú masáž od tej klasickej, stimulácia vašich pohlavných orgánov. Nezáleží na tom, či ste žena alebo muž, masérka vie ako na to, aby ste dosiahli to najlepšie vyvrcholenie v podobe orgazmu. Keďže každý z nás je iný a na každého pôsobí masáž inak, môže sa stať že dosiahnete niekoľko orgazmov po sebe, alebo naopak žiaden. To však nie je žiadna chyba, pretože orgazmus nie je cieľom tantry.

uploads_zlavadna.sk_deal_images_2021_0409_607019f8bdd0a

Cieľom je práve pozdvihnutie vašej sexuality spojené s príjemnou masážou celého tela. Zo salóna odchádzajú ľudia s úsmevom na tvári a pozitívnymi myšlienkami. Erotická masáž je naozaj jedna z vecí, ktorú musíte vyskúšať aspoň raz za život!