Krajní ktoré by ste nemali navštíviť


·         Ak plánujete dovolenku , dobré si premyslite do ktorej krajní pôjdete. Pretože nie každá krajina je bezpečná a dá sa v nej nájsť turizmus. Môže hroziť že ohrozíte svoj ľudský život. Možno si myslíte že si robím srandu no v skutočnosti je tak. Pretože v niektorých krajinách sa môže vyskytovať vandalizmus , extrémizmus , teroristické útoky alebo zlé počasie ktoré môže byť rapídne nebezpečné.
 hořící město
 
—Ide o krajní ako sú Švajčiarsko, Nórsko, Fínsko, Slovinsko , Islanda Grónsko. V týchto krajinách patrí väčšie nebezpečenstvo , a ako som už spomenul môže ísť o terorizmus , extrémistické rozbroje , vandalizmus alebo zlé počasie a do  týchto tiež musíme zaradiť aj krajní ako sú Egypt Turecko a Madagaskar či Austrália.
 
 
·         Ak ste stále rozhodli že pôjdete na dovolenku autom musíte počítať s tým že v niektorých krajinách môže ísť o veľmi zlú dopravnú situáciu. V týchto krajinách ako sú v Afrike , Rusku , a Čine je premávka taká hustá že by ste v kolónach  čakali aj celý deň. Pozor aj na dopravné značenie v týchto krajinách. Značku môžu vyzerať navonok rovnako , no môžu mať iný význam ako u nás na Slovensku.
 
—Niet sa ale čoho báť. V celej európskej únii vrátené Slovenská nehrozí žiadne nebezpečenstvo , a cestná premávka  nie je taká rušňa , ako krajní ktoré som spomínal vyššie. Teda všetky krajní európskej únii môžete navštíviť bez akýchkoľvek problémov . Stačí ak sa vyberiete na správne miesto.
 
·         Samozrejme že nechcem týmto článkom nikoho plašiť , a všetko sa do obdobia dovolenky môže zmeniť. Situácia môže byť lepšia , a štát môže vydať povolenie na návštevu krajín.
 thajsko bangkok
—Ešte raz Vás chcem upozorniť že ide len o informačný článok  a v   niektorých krajinách to môže vyzerať veľmi zle. Preto berte tento článok z rezervou .Pokiaľ však chcete tieto krajní navštíviť na vlastnú päsť musíte si uvedomiť že konáte pod vlastnou zodpovednosťou .