Nerezové zábradlie nadchne dokonalosťou

Bezpodmienečná bezpečnosť zábradlí na balkónoch, terasách a schodištiach je podmienkou pri budovaní každého z nich. Tá sa odvíja predovšetkým od použitých materiálov a spôsobov konštrukčných riešení, aby https://www.juve.sk/nerezove-zabradlie-nadchne-dokonalostou/ bolo chránené zdravie a životy ľudí, ktorí sa na nich pohybujú.

nerez

 
K novému aj ku starému

S ohľadom na bezpečnosť je na prvom mieste výber celkovej konštrukcie a zároveň s ňou aj druh materiálu, z ktorého sú zábradlia zhotovené. Výrobcovia sa zhodujú v názore, že tieto podmienky spĺňa nerez. Ide o veľmi variabilný typ materiálu, vhodný do každého priestoru a k takmer každému štýlu. Ponúka riešenie nie len n pre novostavby, ale výborne zapadne aj do návrhov rekonštrukcií starších budov, či už domov alebo ich interiérov. A ďalšou devízou nerezu je jeho výborná kombinovateľnosť so sklom či drevom.

 
Nesmie chýbať madlo

Nápady na dizajn zábradlia sa v tomto prípade môžu opierať o variabilitu tvarov a prierezov použitých prvkov, stĺpiky môžete mať v plochých, hranatých alebo guľatých vyhotoveniach, ich uchytenie je bezproblémové, či sa rozhodnete pre pätku v hornej časti alebo na bokoch, máte na výber. Súčasťou každého zábradlia býva madlo, ktoré sa osadzuje kvôli lepšiemu chyteniu sa v prípade potreby opory pre človeka, pohybujúceho sa po schodoch či balkóne. V prevažnej väčšine sú vyrobené z dreva v obdlžníkovom, polguľatom či štvorcovom tvare a svojou odlišnosťou dokáže vyčarovať zaujímavý vzhľad celého prvku.

zábradlí

 
Výplne podľa želania

Výplne sú takisto len na výbere majiteľa, v ponuke sú sklenené tabule, oceľové lanká a tyčky vo zvislej či vodorovnej polohe, prípadne kombináciou niektorých z nich. Nespornou výhodou nerezu je jeho dlhá životnosť pri minimálnej nutnosti údržby a zároveň spĺňa aj všetky normy EÚ spolu so zaistením bezpečnostných prvkov. Takže na základe všetkých spomenutých vlastností z toho vychádza nerezové zábradlie ako veľmi moderný, nadčasový a praktický prvok zároveň, ktorý sa dá použiť v rodinných domoch, administratívnych budovách alebo v kanceláriách a vždy splní predstavy a očakávania zákazníkov.

Nerezové zábradlie nadchne dokonalosťou
4.5 (90%)2