Obraz z vašej vlastnej fotografie

Rozmýšľate nad skvelou dekoráciou? Možno teda aj nad nejakými obrazmi, ktoré by ste umiestnili na stenu či na stolík. Ale akými obrazmi, čo by na nich malo byť? Toto je v skutku zásadná otázka.

Zásadná otázka z dôvodu, že poskytuje veľa odpovedí. A dosť tu záleží aj na vkuse majiteľa. A tiež by ste sa asi najradšej pri vašich dekoráciách vyhli gýču. Respektíve tomu, aby ste nepoužili dosť podobné a možno aj také isté doplnky a obrazy, aké má aj váš sused od vedľa. Čo sa samozrejme môže stať, zvlášť ak ste z toho istého mesta a nakupujete v rovnakých obchodoch.

Mystické, rozprávkové, pes

Chcete teda niečo skutočne originálne?

V takom prípade si môžete nechať zhotoviť obraz z fotografie.

  • Áno, presne tak, ten námet pre originálny dekoračný obraz vyberiete len a len vy a vyberať pritom môžete napríklad z vašich snímok.

Z vašich digitálnych fotiek, ktorých máte určite v počítači a v mobile dosť. A možno ste si aj v poslednej dobe vraveli, že niektoré z tých vydarených fotiek by bolo vhodné nejakým spôsobom zvečniť. Spraviť z týchto digitálnych súborov niečo reálne, skutočné, čoho sa budete môcť doslova dotknúť (a nielen prstom na to ťukať na obrazovku).

Čiže hej, spraviť sa to dá aj z digitálnych fotiek, resp. zo súborov. A to tak, že tieto si necháte profesionálne vyvolať a vyrobiť z nich spomenutý fotoobraz. Nemusíte mať film, nemusíte ani nič dávať na USB flash disk či na SD kartu, nemusíte dokonca ani hľadať najbližšie fotoštúdio v okolí.

Žena fotí

Stačí tieto zábery, teda digitálne snímky nahrať online. „Uploadovať“ ich do systému webovej stránky fotoštúdia. Potom, ako nahráte preferovanú fotku, zvolíte jej formát a rozmery, môžete navrhnúť aj mnohé iné detaily a snímku si môžete buď nechať vyvolať ako fotku, alebo si z nej na objednávku nechať spraviť priam štýlový a originálny fotoalbum.

A akú fotku vyberiete, to už je samozrejme len na vás, no malo by ísť pochopiteľne o vydarený záber.