Svoj životný krok oznámte štýlovo

Prípravy na svadbu patria medzi krásne problémy, ale treba ich brať zodpovedne, ak chcete, aby váš svadobný deň zostal v pamäti hostí, ale aj vašej ako nezabudnuteľný a takmer dokonalý. K tomu nepochybne prispejú aj pekné svadobné oznámenia, ktoré si môžete nechať navrhnúť v grafickom štúdiu. Samozrejme, že grafik s vami prediskutuje rôzne typy oznámení, od tradičných až po extravagantné. Navrhne, predostrie a odporučí to najlepšie a najvhodnejšie pre vás, vezme do úvahy všetky vaše podnety a nápady, aby ste sa spoločne dopracovali k výsledku, s ktorým budete spokojní predovšetkým vy.

wedding-1594957_640

Oznámenie o dátume, mieste a čase svadby je najdôležitejším krokom predtým ako sa samotný deň priblíži, samozrejme, len v prípade, že chcete, aby to vedeli všetci vaši blízki a známi. Oznámenie by malo vypovedať niečo o vás, malo by charakterizovať vaše ja a tiež spoločné chvíle s partnerom. Vaše nápady a návrhy grafik upraví do podoby, ktorá bude konečnou verziou. Môžete sa vydať smerom tradícií alebo popustiť uzdu fantázii a skúsiť vytvoriť moderné oznámenie či s nádychom luxusu, niekto možno tento deň pojme vtipne alebo v duchu folklóru, možnosti sú nekonečné a výber široký. Všetky oznamenia na svadbu motívy sú na papieri tlačené, ak sa tam vyskytuje nejaká ozdoba ako sú mašličky alebo čipky, takisto nie sú lepené, takže sa z papiera neodlepia.

Svadobné pozvánky

Nielen samotný motív, ale aj papier, na ktorom je vytlačený, je dôležitý, aby bol výsledok dokonalý. Vybrať si môžete spomedzi papiera lesklého alebo matného z oboch strán, perleťového snehobieleho, krémového, či papiera bielej farby s imitáciou štruktúry plátna. Rozmery sú štandardné 14,5x10cm, dohodou je však možné vytlačiť oznámenia aj na inom formáte alebo aj takzvané otváracie. Okrem oznámení však budete potrebovať napríklad aj vizitky či menovky na stôl a podobne, v tom prípade sa obráťte na profesionálov v oblasti grafického dizajnu, ktorí vám aj s týmito návrhmi radi pomôžu. Každú vzorku návrhu si môžete pozrieť ešte pred samotným tlačením na papier a ak je všetko podľa vášho gusta, nič nebráni ich vytlačeniu a rozposlaní všetkým vašim známym.