Zvýraznite svoje krivky v sexi kožených legínach

Legínsy sú nezabudnuteľné a ak si ich móda na chvíľu nevšíma, po čase ich opäť použije pre ich čaro, ako dokonale pasujú so ženskou postavou. Obopínajú krivky, zvýrazňujú ich, vyzdvihujú oblasť drieku a pása, upozorňujú na ženské pozadie a samozrejme vždy priťahujú pohľady mužov. Sú aktuálnym módnym prvkom, kombinujú sa s veľkým alebo aj vypasovaným sakom a vysokými lodičkami, čím vzniká elegantná a nanajvýš ženská kombinácia športového looku s elegantnou dámskou módou.

nezabudnuteľné športové legíny

Prvky legíns sa uplatnili aj v klasickom šatníku žien, aj vrátane dámskych nohavíc. Atraktívna ponuka kožené legíny Vám predstavuje elegantné kožené legínsy v čiernom prevedení, vyrobené z eko kože a so žensky zvýrazneným vysokým pásom. Ženy vedia prečo obľubujú legíny, nielen pre ich pohodlie, elastický materiál, ale aj pre push up efekt pozadia, vysoký pás a driek a ľahko udržiavateľný strih, ktorý im pristane. Vrecká na zadnej strane sú praktické a zároveň aj sexi, upozorňujú na push up efekt a zdokonaľujú postavu. Ponúkané legíny sú v kombinácii aj s farebnými lodičkami aktuálnym módnym hitom a túži po nich každá žena, aj tá menej odvážnejšia.

čierne kožené legíny

Móda radí, že druhá čierna je aktuálne oranžová, kombinácia ponúkaných čiernych legín s oranžovými doplnkami, napríklad aj vo forme oranžovej cross – body kabelky je nesmierne ženská a príťažlivá. Kožené eko legíny sú vzdušné, pohodlné, príjemné pre pokožku a vhodné pre všetky ročné obdobia. Ponúkané veľkosti sú od rozmeru XS až po rozmer XL, takže z ponuky si určite vyberú aj ženy s plnšou postavou. Práve na nich legínsy vyniknú, pretože od začiatku boli vytvorené pre skutočné ženy, ktoré sú si vedomé svojich tvarov, kriviek a prirodzenej krásy. Imitácia kože je prirodzená, nepôsobí vulgárne a takisto aj módny strih pôsobí elegantným dojmom. Ponúkané kožené legíny využijete v mnohých situáciách a určite sa stanú aj Vašim obľúbeným kúskom.