12 zábavných tém na prvé rande

Prvé rande je dosť veľký problém pre mnoho ľudí. Aj keď sa vám osoba, s ktorou idete von veľmi páči a takisto sympatie sú aj z opačnej strany, dôležité je hlavne to, či si budete rozumieť a či vaša slovná zásoba bude fungovať bez problémov, tak ako má. Veď povedzme si na rovinu, mnoho ľudí ju stratí pri niekom koho pokladá za atraktívneho.

pár

V tomto článku sa budeme zaoberať vhodným témam na rozhovor, ktoré môžete zvoliť pri prvej schôdzke s možno vašim budúcim partnerom. Vďaka tomu sa budete cítiť pripravený, keď príde deň D. Tak poďme na to:
1.       Priznajte, že ste trochu nervózny. Urobte to hneď na začiatku stretnutia. Je viac ako pravdepodobné, že druhá osoba bude taktiež trochu nervózna. Pomôže to zmierniť určitý tlak a vytvoriť úsmevnú situáciu.

2.       Kde ste vyrastali a čo považujete za domov. To je skvelé na to, aby ste zistili, kde sa niekto narodil a kde sa cíti doma. Mnohokrát to sú dve odlišné veci.
3.       Máte obľúbené miesto kam často chodíte? Niektorí ľudia majú radi pláže, iní zase naopak hory. Niekto rád zájde do mesta, zatiaľ čo iní miluje prírodu.
4.       Najobľúbenejšia kniha, táto otázka sa odporúča hlavne vtedy, keď aj vy radi čítate.

5.       Čo je tá najextrémnejšia vec, akú ste kedy urobili? Čo ak je pred vami osoba, ktorá vyskočila z lietadla alebo si skúsila bunge jumpig? O tom sa dá veľa rozprávať, nezabúdajte na zážitky.
6.       Čo ťa rozosmeje? To je jeden z mojich najobľúbenejších. Nie je nič lepšie ako počúvať niekoho, koho poznáte smiať sa spôsobom, o ktorom viete, že sa ho naozaj dotýka.
7.       Ako trávite čas, ak nie ste v škole alebo v práci? Veľa ľudí sa venuje zdravému životnému štýlu, iní sú hudobne nadaní …
8.       Popíš svoj perfektný deň. Táto otázka nadväzuje na predchádzajúcu a u väčšiny ľudí sa nemusí líšiť.

prázdniny

9.       Radi varíte? Ak áno, rozprávajte sa o varení, skúste sa spýtať na obľúbené jedlo, ba aj obľúbené veci na varenie.
10.   Aký je tvoj obľúbený film alebo seriál?
11.   Ak by ste mohli mať svoju prácu snov, čo by to bolo?
12.   Ako si predstavuješ dokonalé rande? Odpoveď na túto otázku vám môže doslova vyraziť dych a následne vyčariť ten najväčší úsmev na tvári, ak osoba, ktorej ste položili túto otázku povie, že je to presne také aké zažíva teraz. A ak nie, nič sa nedeje, môžete ho naplánovať na druhú schôdzku.