Neviete ako na nezabudnuteľnú Garden party? My vám poradíme!

Garden party, v preklade párty na záhrade je dnes už veľmi známa udalosť, najmä medzi mladými. Stretnutie rodiny, či priateľov je v dnešnom uponáhľanom svete zriedkavé, preto ak sa rozhodnete leto osláviť takouto formou, nemali by ste zabúdať na tieto rady!

zahrada

Občerstvenie
To je asi základom celej udalosti. Vytiahnite gril a spoločne s ostatnými sa nechajte unášať príjemnou vôňou jedla. Nezabúdajte však na to, že nie každý musí byť milovník mäsa. Pripravte svieže šaláty, upečte koláč a oslava sa môže začať!

Nápoje
Ešte pred tým ako ich budete podávať sa uistite, že sú dobré chladené. Hostia určite ocenia, že sa môžu príjemne schladiť. Čo sa alkoholických nápojov týka, neodporúčame ich pitie vo veľkom množstve na priamom slnku. Zvoľte vhodný výber alkoholických nápojov. Mužské pohlavie určite nepohrdne vychladeným pivom.

Pohodlie
Zabezpečte pohodlné miesto pre každého. Nebolo by práve ideálne, keby niekto len tak postával alebo si opakovane hľadal nové miesto. Ak máte veľkú záhradu, môžete párty spraviť aj formou pikniku. Prineste deky, vankúše a nechajte hostí vylihovať na slniečku.

Zábava
Hudba a tanec? Rozhodne áno! K tomu nie je čo viac dodať. Ku každej, aj k takejto párty patrí hudba, ktorou nemáte čo pokaziť. Tancovaním môžete spáliť aspoň kúsok toho, čo ste s chuťou zjedli.

gril

Komunikácia
Nie je nič horšie ako nevšímavosť hostí. Taktiež nie je vhodné sa živo rozprávať len s vybranými a ostatných prehliadať. Isteže, nemôžete sa každému osobitne venovať niekoľko hodín, ale keď s nimi prehodíte aspoň pár milých slov, ocenia to.

pivo

Výzdoba
Menej dôležitá, ale príjemne poteší. Ak do Garden party vložíte aj kúsok seba a záhradu, či terasu vyzdobíte, verte mi, navodíte tým príjemnú atmosféru. Nemusí ísť o výrazne kúsky, stačia maličkosti, ako napríklad pekne a správne prichystané stolovanie.
Nezabudnite však na to, že najdôležitejší na tom celom je čas s blízkymi a spomienky, ktoré si navždy uchováte!