Čím toto leto rozhodne zaujmete? Buďte štýlová aj vy!

Leto sa nezadržateľne blíži. A s ním aj výmena zimného oblečenia za letné. V lete sú neoddeliteľnou súčasťou dámskeho šatníka šaty. Trendy a návrhy, v ktorých sa bude niesť tohtoročná móda sú už verejne známe. Zaujíma vás, čo si obliecť na seba tak, aby ste v lete zažiarili? Chcete vedieť, aké letné šaty budú toto leto hitom? Ak áno, prečítajte si nasledovný článok. Prinášame vám tipy, ako v obliekaní túto letnú sezónu nezaostávať!

šaty

Letné šaty vo výraznejších farbách

Leto je ako stvorené na kombináciu toho, čo by ste si v inom prípade neobliekli. Túto letnú sezónu budú obľúbené šaty v neónových farbách. Ak si oblečiete šaty v neónovo ružovej, oranžovej, zelenej alebo žltej, zaručene vaše okolie zaujmete! Ak nie ste na tieto farby príliš odvážna, čo tak vyskúšať kombináciu jednej neutrálnej farby s doplnkami vo farbách tohto leta? Čierne šaty a výrazné topánky – tak s touto kombináciou budete skutočne neprehliadnuteľná. Ak patríte medzi tie, ktoré neradi vytŕčajú z davu, avšak súčasne sa chcete obliekať podľa najnovších trendov, vyskúšajte veselšie farby – ako napríklad fialová alebo modrá. Z minulého leta bude pretrvávať trend, ktorým boli dlhé šaty. Ak sa vám podarí nájsť v obchodoch dlhé šaty vo neónovej farbe, nad ich kúpou príliš dlho neváhajte. Môže sa stať, že po nich siahne niekto iný a vám nezostane nič iné, len oči pre plač.

letní šaty

Letné šaty a kvetované vzory

Tak ako každé leto, aj v tomto bude panovať trend nosenia kvetov či výrazných, farebných vzorov. Kvetiny sú ako stvorené na nosenie v letných mesiacoch. Minimálne jedny letné šaty s kvetmi by mala mať v šatníku každá z nás. V obchodoch ste už určite postrehli nárast ponuky šiat, ktoré sú vyrobené z látok vo zvieracích vzoroch. Hadí vzor sa opäť vracia do módy a ak nebudete mať minimálne kabelku alebo topánky v tomto vzore, ako keby ste ani neboli!


Sme svedkami toho, že v prípade módy dochádza k neustálym zmenám. Aj keď sú naše tipy absolútnym must have pre tohtoročnú sezónu, majte prehľad o tom, čo je v súčasnosti in a čo out. Navštívte stránkuhttps://www.glashgirl.sk/, kde okrem zaujimavých informácií zo sveta módy nájdete aj konkrétnu ponuku kvalitných dámskych odevov. Túži vaše srdce po nových topánkach, kabelke či iných doplnkoch? Z ponuky tohto e-shopu si určite vyberiete. Zažiarte v letných mesiacoch aj vy!