Najväčšie hity Youtube-u za rok 2017


Lepšie neskoro ako nikdy. Rok 2017 je už síce dávno za nami ale viete, ktoré videá bodovali na Slovensku, respektíve ktoré videá na tejto stránke boli za rok 2017 najsledovanejšie slovenskými užívateľmi? Ak nie, v tomto článku sa to dozviete.

youtube

•         Rok 2017 nám nepriniesol víťaza v podobe seriálov či rozprávok, ale jasným víťazom sú predovšetkým neoficiálne hudobné videoklipy odkazujúce na hit s názvom Despacito.

Na úplne prvom mieste v počte zhliadnutí sa uchytila /ako inak/ prerábka hitu Despacito od menej známej slovenskej kapely David Band. Ide o celkom príjemnú pesničku s oddychovým textom a názvom Sexy Bomba. Klip je natočený kdesi v prírode a ako názov napovedá, vidíme v ňom tančiť celkom príťažlivé dievčatá. Na video, ktoré sa umiestnilo na prvom mieste je síce text, hudba i video veľmi jednoduché, ale tak vyžaruje z toho taká „pohoda“ a ľudia zrejme radi uvítajú práve takéto jednoduchšie videá. Za úspech ale možno môže práve spomenutý a zaručený trend na úspech z roku 2017, spraviť hudbu na štýl Despacita.
Hneď na druhom mieste sa umiestnila paródia na hit Despacito a to v podobe českého Youtubera Kovyho. Ten si robí z tohto Despacito ošiaľu humor v podobe smiešneho textu, ktorý spieva do tejto odrhovačky. Textom vlastne nadviazal na trend, ale v zápätí ho zosmiešňuje. Celkom vynaliezavý nápad a možno práve preto drží hneď druhé miesto.

logo

•         Pozrime sa však aj na populárnu kategóriu v podobe tentokrát oficiálnych hudobných klipov.
Asi to bude veľkým prekvapením, ale dominantným víťazom sa stal oficiálny videoklip Luis Fonsi- Despacito ft. Daddy Yankee. Viem, že už toho máte dosť a preto spomeniem konečne iného a dokonca nášho interpreta IMT Smile s Ondrejom Kandráčom a ich hitom Hej, Sokoly, ktorý sa umiestnil na úctihodnom treťom mieste. Túto pieseň nájdete i v novom populárnom slovenskom filme Čiara.