Novinky od Lenovo


·         Začneme hneď vybavením ktoré môžete pripojiť ku všetkým novým  smartphonom od Lenovo a Moto ktoré  majú špeciálny čip  na pripojenie modov.  Výrobca uviedol že  ďalší Moto mods  sa tentokrát  zameriava na zdravie. V Moto mods si môžete zmerať tlak , telesnú teplotu a tep. Stačí ak Moto mods pripojíte ku smartphonu a priložíte prst a jednoducho vám zameria všetko čo potrebujete za pár minút. Mimochodom Lenovo v minulosti vydal aj Moto mods reproduktor a tento Moto mods sa naďalej  vylepšuje aby mal lepší a kvalitnejší zvuk ako jeho predchádzajúce verzie.

virtuální realita
 
VR/Ár okuliare budú využívať umelú inteligenciu vďaka ktorej budete vedieť lepšie rozpoznávať objekty ako nikdy predtým. Ďalšia novinka sa bude týkať inteligentnej domácnosti ktorá bude lepšie pracovať so všetkom technikou ktorú doma máte.
 
Na trh od Lenovo prídu aj Ultra chromebooky Yoga 730. Na výber si môžete vybrať v dvoch variantoch 13 a 15 palcových verziách . Tieto chromebooky sa budú dať otáčať o 360 stupňou a vďaka tomu   chromebooku sa môže jednoducho  stáť stojan a tablet v jednom. Okrem toho ponúkajú klasické rozlíšenie vo FullHD a Lenovo Chrome book 730 bude mať  dokonca 4k rozlíšenie a niektoré zariadenia dostanú nový procesor Intel Core 8.
 
Niečo aj pred tých ktorý radi kreslia je tu Lenovo 500E, 300E a 100E.  300 e budem mať výhodu v Tom že na tento Chrome book môžete písať prakticky čímkoľvek aj dokonca obyčajným perom. 500 e bude mať špeciálne elektronické pero vďaka ktorému Vám neujde žiadna čiara. Toto pero je presne a nakreslite sním  všetko čo sa Vám páči bez toho aby ste išli krivo .

lenovo
 
 
Na konferencii si okrem týchto noviniek dajú vybrať aj z nových smartphonou ktoré zatiaľ nie sú známe. Avšak verím že výrobca Lenovo nám prinesie veľmi zaujímavé a nedupané novinky ktoré nás môžu aj nemusia prekvapiť.