Vieme správne ovládať nový Windows?

Operačný systém Windows sa každým obdobím inovuje a to so sebou prináša jeho ľahšie, rýchlejšie, prehľadnejšie a pohodlnejšie ovládanie. Niekedy to však nie je pravda, už sa stalo, že tento OS počas svojho vývoja spravil i určitý nešikovný krok, ktorý sa však vyriešil ďalšími inováciami. Tieto vylepšenia a úpravy vzniknú po tom, ako mnohí užívatelia vyradia svoju nespokojnosť a určité námietky. Vaše hlásenia o chybách môžete posielať priamo firme Microsoft z vášho počítača. Na základe týchto hlásení potom o chvíľu vyjdú nové doplnky a aktualizácie, ktoré by mali dané problémy vyriešiť.
muž u macbooku
Myslím si, že u najnovšieho operačného systému Windows, ktorého najnovšia verzia nesie číslo 10, sme tohto svedkami. Podľa môjho osobného názoru na tejto verzii vidíme, že firma Microsoft skutočne berie pripomienky vážne a snaží sa vytvoriť OS Windows do takej podoby, aby vyhovoval čo najväčšiemu počtu jeho užívateľov. Dôkazom toho je však i fakt, že k tejto najnovšej verzii je už len málo pripomienok. Je používaný vo firmách i v súkromí a väčšie námietky, alebo nejaké podstatné hlásenia o nedostatkoch neprichádzajú. Ak by aj prišli, o chvíľu budú určite odstránené pomocou nových aktualizácií.
No vždy sa nájdu nejaké nejasnosti, s ktorými si nemusíme vedieť dať rady. Preto odporúčam navštíviť odkaz, na ktorom nájdete niekoľko užitočných rád, ktoré vám dúfam pomôžu s prípadnými nejasnosťami, alebo vám uľahčia už i tak pohodlnú operáciu s týmto novým systémom.
muž s PC v přírodě
Tým, že sa Windows často inovuje, stávame sa svedkami nasledovného.
Povedzme, že sme mali starý počítač, ktorým nám však slúžil dlhé roky. Mali sme v ňom nainštalovaný Windows XP, ktorý bol v tej dobe dlho populárny a považovaný za najlepší. Za roky používania sme chytili prax, kedy nás v tomto OS Windows XP už nemohlo nič prekvapiť, so všetkým sme si vedeli rady. No teraz si kúpime konečne nový počítač s najnovším operačným systémom Windows. Je to už predsa niečo iné a zasa nám potrvá, kým si na neho zvykneme. Veci, ktoré sme robili na starom Windows XP nám budú trvať dlhšie z toho dôvodu, že sa ich musíme naučiť robiť pomocou tohto nového operačného systému. Nie je to chyba operačného systému, len sa skrátka musíme vedieť prispôsobiť a ísť s dobou.