Rozhovor je dôležitý

Keď má muž problém, tvári sa, že jednoducho neexistuje. Všimli ste si niekedy, ako často niečo takéto muži robia? Totálne zakrývajú, že sa s nimi niečo deje. Myslia si, že keď si to nepripustia, problém, ktorý majú, jednoducho zmizne. Väčšinou je to samozrejme vtedy, keď sa to týka niečoho, o čom neradi rozprávajú. A povedzme si to úprimne, najčastejšie to býva samozrejme práve sex. Problémy v sexe nie sú, všetko v domácnosti funguje ako má a aj všetko „tam dole“ taktiež funguje tak ako má. A žena aby sa zbláznila z toho, čo sa s jej mužom deje. Vedeli ste o tom, že práve ženy to neberú ako tragédiu, ale chcú svojim mužom pomôcť?

graf

Čo však majú robiť, keď muži pomoc odmietajú? Majú sa im nasilu vnútiť? Alebo ich nejako spracovať, aby si uvedomili, že sa predsa nedeje nič strašné? Asi je každému jasné, že takto to celé jednoducho nefunguje, aj keď by si teda veľká väčšina chlapov priala, aby to tak bolo. Musíte sa zamyslieť nad tým, aká je príčina toho, že vášmu chlapovi „nestojí“. Fyzická? Psychická? Je medzi tým vôbec nejaký rozdiel? Tak tomu verte, že medzi tým rozdiel naozaj je. Ale musíte si uvedomiť riešenia.

leonardo

Ak už kupujete lieky na erekciu, musíte si byť vedomí toho, na čo ich vlastne kupujete. V prvom rade sa predsa orientujte na rozhovor. Rozhovor je skutočne veľmi dôležitá vec, pretože zbytočne budete do vášho muža pchať rôzne lieky, keď sa potrebuje len porozprávať, keď to má celé zo stresu a vy mu tým teda absolútne nepridávate. Keď sa nad tým takto zamyslíte, určite veľmi rýchlo prídete na to, čo je psychika a čo je fyzický problém. Možno to má váš partner iba zo stresu, možno žiadne lieky vôbec nepotrebuje. To však nezistíte, kým sa naozaj nebudete rozprávať. Možno to najprv vášho partnera budete musieť naučiť. Nie každý sa totižto o takýchto veciach vie rozprávať.