TOP 5 originálnych darčekov, ktoré na Vianoce potešia vašich najbližších

1. Hodinky
Tento darček je vhodný pre všetky vekové kategórie od teenagerov, pre ženy i pre mužov. Kto by sa nepotešil krásnym hodinkám, ešte k tomu značkovým ? Pre zažiarenie sú hodinky ako super doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku nejednej ženy. Mužovi to zasa spraví dojem nádejného podnikateľa, ktorý vie čo chce a ide si za svojim. Mnoho ľudí často zabúda, že ak má na sebe hodinky, nie je nutné neustále si vyberať mobilný telefón – stačí ak nadvihnete ruku pred seba !

dárek

2. Parfum
Nádherná vôňa vie tiež vyčariť úsmev na tvári. Musíte si však dávať pozor na vkus jeho budúceho majiteľa, pretože nie každá vôňa môže vytvoriť žiadaný efekt. Preto pred tým, než sa rozhodnete vybrať, poraďte sa s osobou, ktorá si ho ten večer vyskúša ! Ak sa však poznáte niekoľko rokov, nebude vám žiadny parfum robiť starosti a určite vyberiete ten správny, čo nebude voňať ako toaletná voda za čias komunistov.

hodinky

3. Poukážka do fitness centra
Dar môžete využiť aj v podobe poukážky do posilňovne, a to aj v prípade, ak daná osoba necvičí a vy si myslíte, že by to mohla skúsiť. Je síce pravdepodobné, že pri začiatočníkoch, ktorí okolo posilňovne ani neprešli, budú nejaké nezhody, ale čaro poukážky je v tom, že sa dá vrátiť a peniaze môžu byť použité na niečo iné.

4. Kniha
Milujeme knihy, ale prijímanie knižky ako dar je úplne iná záležitosť. Často sa to môže zdať neosobné, takže príjemca si myslí, že jeho priateľ alebo rodinný príslušník nevynaložil viac úsilia než zájsť do kníhkupectva a chytiť tú najbližšiu pod názvom nové a populárne. Urobte darček výnimočnejším pridaním pár hrejivých slov dovnútra knižky, napríklad nejaké venovanie alebo dôvod, prečo ste mu túto knihu darovali.

kniha

5. Maľovanie podľa čísel
Ak neviete o čo sa presne jedná, je to niečo, čo si vlastne vytvorí príjemca, ale musí do toho vložiť vlastné úsilie. Dostane totiž nádobu, v ktorej sa nachádzajú akrylové farby na vodnej báze presne zoradené podľa čísel, tenký štetec a stabilný maliarsky kartón, na ktorom sú zrozumiteľne napísané číslice. Číslo na kartóne sa bude zhodovať s danou akrylovou farbou, ktorú máte použiť. Na koniec vám vyjde krásny obraz, ktorým si môžete skrášliť vás domov. Nádherný vianočný darček, čo poviete?