Užitočné rady pre cestujúce páry: Urobte vaše balenie viac praktickým

Baľte menej vecí!
Prvý zásadný bod, ktorý si musí väčšina ľudí pri balení uvedomiť je, že nikdy v skutočnosti nepotrebujete zabaliť do kufra celú svoju skriňu. V skutočnosti nevyužijete minimálne polovicu z toho, čo ste si zbalili. Berte si so sebou menej vecí, je to praktické a navyše vás to zbaví zbytočných stresov pri balení.
Balenie menej však znamená, že budete musieť čo najviac vyťažiť z toho, čo máte. Vytvorte si každodenné oblečenie a prineste len to, čo skutočne potrebujete, a prineste si kúsky, s ktorými dokážete kombinovať niekoľko outfitov.
Topánky sú často veľkým priestorovým žrútom, a preto vám pomôžu vopred rozhodnúť, čo skutočne budete potrebovať na vašom výlete či dovolenke. Zvyčajne cestujte s maximálne dvoma až tromi pármi topánok, z ktorých jeden je pár pohodlných topánok.
Ak ste pár, ktorý má každý svoju vlastnú batožinu, navrhuje, aby ste rozdelili svoje veci medzi obidve tašky. Takže ak sa stratí jedna taška, jedna osoba nestratila 100 percenta svojho šatníka.

lehátko

Packing cubes je nutnosť!
Ak nie ste oboznámení s pojmom packing cubes, ide o tzv. cestovné obaly alebo zipsové kontajnery, zvyčajne obdĺžnikové, ktoré vám môžu pomôcť lepšie usporiadať obsah batožiny tým, že ich komprimujete, keď ich balíte. Je to skvelý praktický prostriedok .Sú malé, lacné a robia balenie a menej stresujúce. A sú obzvlášť užitočné pre páry, ktoré zdieľajú tašky tým, že uľahčujú vidieť, kde sa veci v batožine nachádzajú. Ak zdieľate kufor so svojím partnerom, môžete každému priradiť rôzne farby, takže ľahko poznáte, komu čo patrí.

kufr

Zdieľajte svoje technológie (niektoré z nich)
Myšlienka nedosiahnutia vlastného mobilného telefónu je pravdepodobne príliš traumatická na to, aby ste o nej premýšľali viac ako niekoľko sekúnd, takže nebudeme vám radiť nechať váš telefón doma, ale ponúkneme niekoľko tipov na to, aby sme udržali vaše dáta v bezpečí. Možno však budete chcieť zvážiť konsolidáciu ďalších zariadení, ako sú vaše osobné prenosné počítače, nabíjačky a fotoaparáty. V neposlednom rade navrhuje investovať do zásuvného rozbočovača USB, ktorý vám umožní nabíjať viac zariadení naraz.