ZTE Nubia Z17 Mini 4GB/64GB

Čisté zábery

Jednou z dominánt nubie je zdokonalený zadný duálny fotoaparát. Disponuje dvoma šošovkami s vysokým 13-Mpix rozlíšením. Jedna šošovka obsahuje RGB snímač zaznamenávajúci autentické farby, druhá vám pomôže zachytiť čo najviac svetla. Fotoaparát ponúka aj rýchly hybridný auto fókus či stabilizátor obrazu.

telefon

Režim portrétu

Duálny fotoaparát umožní zachytiť dobre osvetlené a farebne hodnoverné zábery a takisto rozmazať pozadie, čím vznikne dojem umeleckej fotografie. Hĺbku a intenzitu rozmazania možno upraviť podľa predstáv s výberom spomedzi 16 vopred nastavených možností.
Vyfotografujte, potom zaostrite
Pomocou duálneho fotoaparátu možno záber zaostriť až po jeho vyhotovení, čím opäť dosiahnete moderný efekt rozmazaného pozadia. Zaostrením rôznych objektov bude jedna fotografia vyzerať zakaždým inak.

Výkonný

Plynulý chod telefónu zabezpečuje vysokovýkonný osemjadrový procesor Snapdragon 652 a 4-GB pamäť RAM. Smartphone je ideálnym partnerom na hranie aj náročnejších hier. Vnútorné priestranné úložisko s veľkosťou 64 GB pojme naozaj veľa aplikácií, ktoré bežia ako po masle.

Unibody konštrukcia
Úzke plastové pruhy v hornej a dolnej časti telefónu plnia funkciu antén, zvyšok tela zariadenia pozostáva z jedného kusa kovu. Smartphone je pomerne štíhly, napriek tomu však s istotou padne do ruky. Takisto poteší jeho pohodlná povrchová štruktúra.

mobilní telefon

Technológia NeoPower
Výdrž batérie ovplyvňujú skryté procesy prebiehajúce na pozadí telefónu. Spoločnosť Nubia preto vyvinula technológiu, ktorá ich pravidelne zmrazuje a popritom dômyselne upravuje jas i výkon zariadenia. Telefón tak pri bežnom používaní dokáže bez problémov pracovať až 2 dni čo je fantastické
Zaobstarať si takýto telefón je skvelá vec, pretože zábery z tohto fotoaparátu sú jednoducho krásne. Výdrž tejto batérie je veľmi efektívna hlavne pre pracujúcich ľudí, ktorý telefón potrebujú neobmedzene.